Відбулися ще два засідання Нацкомфінпослуг

Print Friendly

300x900_137706626719 та 24 вересня відбулися засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

9. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Поштово-пенсійна» про видачу ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м.Одеса).

10. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Поштово-пенсійна» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м.Одеса).

11. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «СуперКредит» про переоформлення ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки ( Київська обл., м.Бориспіль).

12. Про визнання недійсним свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, виданого кредитній спілці «Берегиня», у зв’язку з його переоформленням та видачу нового свідоцтва (Запорізька обл., м.Енергодар).

32. Про визнання недійсним свідоцтва про реєстрацію фінансової установи, виданого кредитній спілці «ГРАНД-КАПІТАЛ», у зв’язку з його переоформленням та видачу нового свідоцтва (Луганська обл., м.Алчевськ).

35. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Єднання через Природний Закон» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Дніпропетровська обл., м.Марганець).

38. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Капітал» про видачу ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Донецька обл., м.Харцизьк).

39. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Капітал» про видачу ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (Донецька обл., м.Харцизьк).

40. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «ДОВІРА» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Львівська обл., Бродський р-н, м.Броди).

41.  Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Альянс» про внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ (м.Черкаси).

 

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 19 вересня 2013 були присутні представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Ліги страхових організацій України(ЛСОУ), Української федерації убезпечення(УФУ).

 

Джерело: Нацкомфінпослуг