Військовий збір відображатимемо в формі №1-ДФ

4a3e62874b21cc9a9034fd7993ed7c58
Print Friendly

4a3e62874b21cc9a9034fd7993ed7c58Розроблено проект нової форми податкового розрахунку №1-ДФ, в окремому розділі якого відображатиметься ПДФО з процентів та військовий збір.

Державна фіскальна служба оприлюднила проект наказу Мінфіну, яким затверджено:

– нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ);

– Порядок його заповнення.

Так, у розділі 2 форми №1-ДФ тепер відображатимемо інформацію про суми утриманого ПДФО з процентів та військовий збір, а саме:

 – у рядку “Оподаткування процентів” загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізособу – платника податку, якій нараховані доходи у вигляді процентів, не зазначаються.

– у рядку “Військовий збір” загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу – платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

У разі проведення коригування у Розділі 2, для вилучення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку:

– “Оподаткування процентів – виключення**” потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку “Оподаткування процентів” відобразити правильну інформацію.

–  “Військовий збір – виключення***” потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку “Військовий збір” відобразити правильну інформацію.

Нагадаємо, що раніше у інформаційно-довідковому ресурсі “ЗіР” (категорія 132.04) податківці повідомляли про розроблення ДФСУ окремої форми податкового розрахунку для відображення податковим агентом за звітний квартал загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір, загальної суми утриманого збору, без відображення персоніфікованих даних фіосіб – платників військового збору(див. “Звітувати про військовий збір будемо за окремою формою податкового розрахунку”).

Джерело: “Дебет-Кредит”