З інформацією про учасників ринків фінансових послуг можна буде ознайомитися в Інтернеті

Print Friendly

babki-inetГолова Держпідприємництва Михайло Бродський погодив законопроект  «Про внесення змін до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” щодо розкриття інформації»

Законопроект, розроблений Національною комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, було опрацьовано та погоджено в Держпідприємництві.

Запропонованим документом передбачається розкриття інформації про учасників ринків фінансових послуг, які піднаглядні Нацкомфінпослуг. Дана інформація розміщуватиметься на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг та на власних веб-сайтах ліцензіатів в мережі Інтернет.

Читайте також: Нацкомфінпослуг доопрацювала законопроект щодо розкриття інформації

Відтак, для фінансових установ будуть встановлені прозорі норми діяльності, а для споживачів фінансових послуг – законодавчо закріплене питання доступу до інформації про фінансові установи.

Очікується, що прийняття законопроекту посилить захист майнових прав та інтересів споживачів фінансових послуг, що надаються фінансовими установами.

Пропозиції та зауваження учасників ринків фінансових послуг були враховані при роботі над законопроектом.

Джерело: Держпідприємництво