Засідання Нацкомфінпослуг: 8 з 9-ти заяв залишено без розгляду

Print Friendly

1317832096_semafor13 серпня відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

13. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «Щедрик» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Дніпропетровськ)

14.  Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «НОВА» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Суми)

15. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «РОЖИЩЕ – КРЕДИТ» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (Волинська обл. м. Рожище)

17. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «СуперКредит» про переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи (м. Бориспіль)

18. Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «СуперКредит» про переоформлення ліцензії на здійснення діяльності по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки (м. Бориспіль)

19. Про залишення без розгляду заяви Кіровоградської Обласної Кредитної Спілки «Взаємна довіра» про виключення інформації про фінансову установу з Державного реєстру фінансових установ (м. Кіровоград)

33. Про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про ліквідацію відокремленого підрозділу кредитної спілки «Можливість»

41. Про залишення без розгляду заяв кредитної спілки «Вигода» про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ юридичної особи

42.  Про залишення без розгляду заяви кредитної спілки «СуперКредит» про внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ юридичної особи

На відкритому засіданні Нацкомфінпослуг 13.08.2013 були присутні представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) та Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ).

За матеріалами Нацкомфінпослуг