Ірина Соколова: “Вірю, що до питання розвитку кредитної кооперації в Україні буде привернута увага керівництва країни”

55345226-C7ED-43A1-B150-8BB220FCD82E_mw1024_s_n
Print Friendly

Шановні фахівці ринку кредитної кооперації!

Вислів Конфуція – «Не дай вам Боже жити в епоху змін»  пригадується все частіше. Менш відоме  доволі оптимістичне продовження цього вислову –  «Але якщо вже так сталося (а це про всіх нас), то дай вам Бог скористатися новими безмежними можливостями!» – продовжив Конфуцій.

Дійсно попри усі труднощі і негаразди нашого життя щось таки зрушується до кращого в нашій країні. Наприклад, у серпні поточного року в Україні запрацював механізм, який передбачає можливість усім нам – громадянам України – долучатись до управління своєю державою, відкрито піднімати    питання, що на нашу думку мають бути вирішені державними органами, для покращення нашого добробуту, зміцнення державності – подання електронної петиції Президенту України.

 Відповідно до законодавства обов’язковому розгляду Президентом України підлягає та Петиція – звернення, яка протягом 90 днів набрала 25 000  та більше підписів громадян України.

Уважно спостерігаючи за багаточисельними питаннями, що хвилюють громадян та оприлюднено на сайті  Президента України у розділі «Електронні Петиції», я  побачила  Петицію пана  Володимира Михайловича Сидоровського «Припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок» (Петиція №22/004621-еп, подана 08.09.2015). У порівнянні з багатьма іншими зареєстрованими пропозиціями ця Петиція складена доволі фахово та стосується специфічної області – розвитку ринку фінансових послуг в Україні.

Читайте також: “Це – не петиція Сидоровського!” – Іван Вишневський

Ознайомившись із змістом цієї Петиції, я вирішила підтримати її своїм підписом, оскільки вважаю, що кредитні спілки, як окремий вид фінансової установи, що діють на кооперативних принципах,  заслуговують  на більшу увагу державних органів в питаннях їх розвитку в Україні, саме розвитку, а не тільки посилення контролю за цим сегментом фінансового ринку, на що були направлені  зусилля держави останнім часом – запровадження реєстраторів розрахункових операцій, зміна  статусу щодо прибутковості.

На момент підписання мною Петиції №22/004621-еп залишалось ще 87 днів для того, щоб зібрати необхідну кількість підписів, а кількість осіб, які забажали її підтримати, вже була більше 900. Тобто на відміну від інших пропозицій громадян– ця Петиція знайшла за три дні достатньо небайдужих прихильників.

Вірю, що спільними зусиллями фахівців  ринку кредитної кооперації, а особливо  споживачів, які постійно користуються послугами цих фінансових інституцій,  започаткована Володимиром Михайловичем Петиція набере більше 25 тисяч підписів і  до питання розвитку кредитної кооперації, в Україні буде все ж таки привернута увага керівництва країни, а усі ми спільно в недалекому майбутньому будемо мати економічно сильну країну,  одним  із шляхів розбудови якої має бути кооперативний рух, у тому числі кредитних спілок.

Бажаю  нам усім  скористатися новими  можливостями, що  надає епоха змін, в якій живемо більше 20 років!

З повагою та надією на краще,  Ірина Соколова

Підписати петицію «Припинити знищення і забезпечити розвиток кредитних спілок»

 

"Ірина Соколова: "Вірю, що до питання розвитку кредитної кооперації в Україні буде привернута увага керівництва країни"", 5 out of 5 based on 8 ratings.